Kontakt

Vår visjon er optimaliserte
marine arbeidsoperasjoner
uten skade for folk og miljø.

SHM er ledende i utviklingen av sikrere dekksutstyr og verktøy for oppdrettsnæringen

Vi leverer forbedret marine operasjoner – sikrere, mer effektivt og kostnadsbesparende

Kontaktpersoner i SHM Solutions

Yngve Bøe Myklebust

CEO, SHM Solutions AS

yngve@shmsolutions.no
+47 93 47 89 89

Hans Erik Eidem

Managing Director

hans.erik@shmsolutions.no
+47 91 18 69 40

Odd Arne Helseth

Operasjonsleder/COO

odd.arne@shmsolutions.no
+47 90 86 68 17

Jørn Lund Salthammer

Teknisk Leder/CTO

jorn@shmsolutions.no
+47 90 88 58 96

Steinar Mykløy

Salgssjef, Sør

steinar@shmsolutions.no
+47 91 32 33 61

Geir Nordheim

Salgssjef, Nord

geir@shmsolutions.no
+47 99 29 94 95

Magnus Fjærli Groven

Avdelingsleder Automasjon/PLS

magnus@shmsolutions.no
+47 41 08 00 96

Oddvin Brubæk Gagnat

Servicesjef

oddvin@shmsolutions.no
+47 41 21 09 06

Våre avdelinger

SHM Solutions AS
Eikremsvingen 4
6422 Molde
Norway

SHM Maritime AS
Eikremsvingen 4
6422 Molde
Norway

SHM Solutions AS
Tore Hunds Gt. 7
9404 Harstad
Norway

Takk for din forespørsel

Din melding er mottatt og vi vil komme tilbake til deg så snart vi har sett på den.