} Kontakt oss - SHM Solutions

Kontakt oss

SHM Solutions AS        SHM Maritime AS
Eikremsvingen 4            Eikremsvingen 4
6422 Molde                  N-6422 Molde
Norway                         Norway

SHM Maritime AS
Tore Hunds Gt. 7
9484 Harstad
Norway 

SHM Enabling Technologies AS
Lerstadveien 545
6018 Ålesund
Norway

Send oss en forespørsel med skjemaet under, så tar vi kontakt med deg så snart som mulig.

 

medarbeidere

Hans Erik Eidem

Managing Director, SHM Maritime

hans.erik@shmsolutions.no
+47 91 18 69 40

Arne Lie Gundersen

Managing Director, SHM Enabling Technologies

arne@shmsolutions.no
+47 91 84 33 04

Odd Arne Helseth

Operasjonsleder/COO

odd.arne@shmsolutions.no
+47 90 86 68 17

Jørn Lund Salthammer

Teknisk Leder/CTO

jorn@shmsolutions.no
+47 90 88 58 96

Magnus Fjærli Groven

Prosjektsjef

magnus@shmsolutions.no
+47 41 08 00 96

Arild Hoksnes

Innovasjonsleder

arild@shmsolutions.no
+47 92 26 50 52

Frode Grødahl

Prosjektingeniør, Konstruksjon

frode@shmsolutions.no
+47 92 62 08 29

Øyvind Bjørshol

Senior Prosjektingeniør

oyvind@shmsolutions.no
+47 91 17 08 20

Oddvin Brubæk Gagnat

Servicesjef

oddvin@shmsolutions.no
+47 41 21 09 06

Geir Tore Tverfjell

Prosjektingeniør, Hydraulikk

geir.tore@shmsolutions.no
+47 47 75 93 04

Jan Masek

Norservices s.r.o., Fabrikasjonsoppfølger

jan@shmsolutions.no
+42 06 06 723 407

Romulus Purdea

Prosjektingeniør, Design

romy@shmsolutions.no
+47 47 46 51 95

Rune Volden

R&D Manager | SHM Enabling Technologies

rune@shmsolutions.no
+47 92 88 77 53

Martin Aasen Brecke

Prosjektingeniør, Automasjon

martin@shmsolutions.no
+47 94 85 76 40

Jan Henrik Skarbøvik

Senior Software Developer | SHM Enabling Technologies

jan.henrik@shmsolutions.no
+47 90 58 38 45

Torbjørn Letrud

Senior Prosjektingeniør, Hydraulikk

torbjorn@shmsolutions.no
+47 95 24 89 99

Gerhard Melseth

Senior Software Developer | SHM Enabling Technologies

gerhard@shmsolutions.no
+47 99 74 89 66

Matias Mahle

Software Consultant AR

matias@shmsolutions.no
+47 90 78 40 74

Vidar Meland Ødegård

Senior Software Developer | SHM Enabling Technologies

vidar@shmsolutions.no
+47 94 79 21 17

Aleksander Blø

Prosjektingeniør, Mekanisk

aleksander@shmsolutions.no
+47 47 33 80 54

SHM SOLUTIONS AS
+47 51 22 40 00

SUPPORT:
+47 90 86 55 55 

Personvern